Bez komentarza

logo

Tybet od dawna boryka się z problemami politycznymi, które ograniczają prawa człowieka. W końcu bańka musiała pęknąć. Nastały zamieszki, wielu mieszkańców wystąpiło przeciw władzy i polityce Chin. To nie były małe zamieszki, śmiało nazwijmy to zrywem narodowym w którym uczestniczy wiele tysięcy ludzi. Duchowy przywódca, Dalajlama również sie do tego przyłączył oskarżając Chiny o wykorzystywanie religii do złych celów politycznych. “Przemówił nowym dla siebie tonem.”

Pamiętajmy, że same Chiny to dość obszerny temat. Tybet to jest kolejny element pokazujący okrucieństwo Chin, które nadużywając swojej władzy, terroryzują ludzi. A na dodatek…organizują Olimpiadę, gdzie sport jednoczy ludzi. A tymczasem…sytuacja jest paradoksalna…

Wszystko za http://www.freetibet.pl

Logo akcji zaprojektowali wspólnymi siłami Lanooz i Obee. Obrazek w dużych rozmiarach ściągniecie stąd. Możecie tworzyć własne bannerki i wykorzystywać je jak chcecie, pod warunkiem, że linkujecie do strony akcji. Jeśli chcecie, możecie zostawić w komentarzach informacje gdzie wrzuciliście nasze materiały.

Więcej na http://www.freetibet.pl

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *