Logitech Comfort Lapdesk

logitech-comfort-lapdeskZ pewnością nie jestem tak urodziwy jak pani na zdjęciu poniżej, ale może choć trochę się uśmiechnę jeżeli będę pracował w przyjemniejszych warunkach.

Bądźmy szczerzy – macbook’i się grzeją. No tak mają. Pomimo miłości mej okrutnej dla nich jestem w pełni świadom tej ich niedoskonałości.

Praca z grzejnikiem na kolanach zimą ma pewne zalety, niemniej jednak znam kilka przyjemniejszych zajęć.

Dlatego też od jakiegoś czasu szukałem czegoś co zmniejszy ten dyskomfort. Wydaje mi się, że trafiłem w 10.

Jakiś czas temu znalazłem ustrojstwo od Logitech’a – Logitech Comfort Lapdesk. Pierwszy raz widziałem to na Amazon‘ie – niestety padalce nie chcą wysyłać do Polski. Chyba jednak powoli zbliżamy się do świata gdyż nie minęło specjalnie dużo czasu i znalazłem tę podkładkę na Allegro (nie linkuję do konkretnej aukcji bo z czasem się skończy – jeżeli jesteście zainteresowani to w szukajcie gdzieś tam).

lady

Wspomniany Amazon życzy sobie 39$ + wysyłka, u nas zapłaciłem niecałe 150zł z dostawą – godne to i sprawiedliwe.

Sama podkładka jest plastikowa z miłą i cieszącą oko siateczką od spodu. Można ją używać (chodzi po prostu o powierzchnię) z laptopami do 17″. Moje 13.3″ mieści się wspaniale i na upartego zostaje jeszcze trochę miejsca na myszkę (tak się złożyło, że również Logitecha V470 – miłe to ustrojstwo bezprzewodowe na Bluetooth’a – białe oczywiście):

mouse1

Podkładka jest lekka, zapewnia stabilne i wygodne użytkowanie laptopa – polecam!

p1050348

p1050351

p1050353

p1050362

Join the Conversation

3 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *