Oficjalnie o rekordzie

To, że się udało większość wie. To, że się miało udać większość przypuszczała. Mozilla wspominała cosik o liczbie 8 milionów pobrań.

Dziś postanowili mi osobiście pogratulować, że przyczyniłem się do pobicia rekordu (dla niewtajemniczonych rekordu pobrań programu komputerowego podczas jednej doby).

Ustanowiliśmy rekord Guinnessa w liczbie pobrań programu komputerowego w ciągu 24 godzin. Z Twoją pomocą uzyskaliśmy 8 002 530 pobrań.

Jesteś współtwórcą tego sukcesu i możesz pochwalić się posiadaniem najlepszej do tej pory wersji Firefoksa!

Bardzo proszę tam z tylnych rzędów nie krzyczeć: “Mi też, mi też”. Pozwólcie cieszyć się sukcesem i przeświadczeniem, że to takie indywidualne podziękowania:-)

Wszak nawet dyplomik mam:

Tak czy owak rekord pobity. Choć mam kilka zastrzeżeń do FF3, fajnie sobie jednak pomyśleć, że jest nas tak dużo i potrafimy coś tam razem popełnić.

Co więcej, warto zauważyć, że w chwili obecnej (znaczy przeszłej, znaczy wtedy gdym klecił powyższe) FF3 pobrany był ponad 28 milionów razy. Ładnie, ładnie…

Join the Conversation

5 Comments

  1. Firefox, tak jak WordPress mają w sobie coś, co sprawia, że użytkownik czuje się doceniony lub po prostu nie olany – śmieszne wstawki, takie jak ten dyplomiki… Jak tu ich nie kochać? :>

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *