zenbox-logo

Od jakiegoś czasu zakochany jestem w zenbox.pl. Przez lata siedziałem w nazwa.pl jednak gdy kolejny raz okazało się, że moje kilka stronek zjadło jakiś tam ich parametr bezpieczeństwa stwierdziłem, że już najwyższy czas pomyśleć nad czymś innym.

Wybór padł na chłopaków z zenbox’a i jak na razie nie żałuję. Ich największą zaletą, której nie da się wręcz przechwalić jest ichniejszy suport. Odpowiedź dostajesz błyskawicznie i – przynajmniej jak do tej pory – przeważnie pomocną. Nie da się ukryć, że się starają.

W pewnej chwili zauważyłem delikatną ryskę na tym świetlanym obrazku. Jak zrobiło się o nich w miarę głośno pewnie trochę ludu tam zlądowało i być może to przez jakiś czas uczyniło ich maile bardziej zdawkowymi, może po prostu trafiłem na zły dzień, może kogoś kto mnie nie polubił. Mniejsza z tym – ogólnie większość firm powinna się od nich uczyć komunikacji z klientem.

Wypada oczywiście wspomnieć o tym co dostajemy prócz wsparcia. Mamy więc ciekawy model rozliczeniowy per UU co przy mniejszym ruchu jest rozwiązaniem naprawdę niedrogim, a gwarantującym bardzo szybki i stabilne działanie serwisu (ja naprawdę zauważyłem przyspieszenie w porównaniu z nazwą – szczególnie przy większych operacjach na BD) – więcej info znajdziecie oczywiście w cenniku. Mi udało się jeszcze załapać na promocję, w której dostałem +kilka miesięcy za to, że pożegnałem się z nazwą a tam jeszcze nie skończył mi się opłacony serwer.

Cytując klasyka gatunku – „dziękuję, polecam”. Trzymam kciuki żeby nie stali się korpo i nie zapomnieli, że właśnie tym jacy są teraz przekonali nas do siebie.

2 thoughts to “zenbox.pl

  • Tomasz Fiedoruk | zenbox.pl

    Dzięki za dobre słowa 🙂 Aż z ciekawości przejrzałem historię BOKu i raczej wszystko jest ok. Marcin odpisuje konkretnie na BOKu gdyż on admin a nie PR, to sprawy raz ciach ciach załatwia 😉

    Odpowiedz
  • mikowhy

    ogólnie jest naprawdę zacnie, może to ja miałem gorszy dzień i nie skumałem czegoś 🙂

    Odpowiedz

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *