O mnie

IMG_0002

Cześć,

Kim jestem?

Szukam sensu starając się zaczynać od dlaczego. Codziennymi działaniami staram się sprostać wymaganiom jakie stawiają przede mną moje wartości takie jak transparentność i współpraca.

Człowieka stawiam ponad liczbę i głęboko wierzę, że istnieją działania, które wnoszą w świat prawdziwe dobro.

Od lat staram się zarażać takim podejściem moich współpracowników. Wierzę, że warto dzielić się wiedzą.

Od 14 lat zajmuję się szeroko pojętym e-commerce i marketingiem internetowym. Jest to obszar, który pozwolił mi przełożyć teoretyczną wiedzę z informatyki, którą studiowałem, na praktykę w biznesie online.

Z zamiłowania radiowiec i DJ z filozoficznym zacięciem. Cenię ludzi, potrzebuję słońca, uwielbiam ciepłe niedalekie kraje (Bułgaria, Cypr), mam kota.

Poszukiwanie sensu życia jest jednym z moich głównych celów.

Zainteresowania

Ludzie, minimalizm, turkus, Bułgaria, Cypr, mój kot…

Umiejętności

Marketing cyfrowy + czytam i rozumiem kod


Hello,

Who am I?

I am a person who is constantly trying to find fulfilment in life by following my dreams and values such a honesty, truthfulness and transparency.

I try to spread these values amongst my colleagues and co-workers. I love people (especially my wife Ania), the sun, warm countries (especially Bulgaria, Cyprus) and my cat. Looking for meaningfulness in life is one of my main goals.

I have been in the business of broadly understood e-commerce and Internet marketing for 14 years now. This is how I managed to transpose the theoretical knowledge gained during my studies in IT into practical experience online.

Being a radio DJ with a philosophical twist is my passion and I have also spent half of my life working at various bars.

Interests

People, fulfilment, meaningfulness, wholeness, minimalism, teal, Bulgaria, Cyprus, my cat…

Skills

Digital Marketing, JIRA, Confluence, Trello, Analytics, AdWords, blogging, e-commerce, affiliate marketing, apple and many funny acronyms such as GMP aka Doubleclick, SEM, GTM, SEO, UX, HTML.

The basics of programming: Python, JS, PHP.Join the Conversation

11 Comments

  1. Cześć, czy posiadasz może jeszcze dostęp do archiwum student leniwy pl? Bardzo potrzebuję pewien materiał z tej strony. Dzięki R,B.

   1. nie, już nie. Może, ale tylko moooże ma Nikodem na którego serwerze to leżało

 1. O no prosze 😉 filozof i informatyk w jednym 😀 zawsze o informatyce marzyłam ale niestety matma skutecznie mnie odstrasza 😉

 2. Ano tak wyszło – chwalę sobie.
  Sam informatyk przeważnie kojarzył mi się z “bambrem” z siateczką reklamówką pomykający, z obowiązkowymi skarpetami do sandałów.

  Filozofia sporo zmienia, podejście? NA pewno.

 3. Pingback: Bilety na Madonnę
 4. Witaj Mikołaju!
  Niesamowicie potoczyły się Twoje losy zawodowe. Ja pamiętam czasy Radia Afera, a potem słuch o Tobie zaginął. Tym bardziej się cieszę, że znalazłam Cię w sieci. Czasami net zwłaszcza w rękach laika chadza własnymi drogami. Ale to miłe zobaczyć znajomą twarz. Gorąco pozdrawiam

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *