Tekst powstał w ramach niewspieranej już inicjatywy internetteam.pl


Część z Was juz pewnie wie, że rozrasta się nam team. Od blisko trzech tygodni nasze szeregi zasila Natalia Marszałek.

Cytując Natalię:

Studia zakończyłam z głową pełną pomysłów i inspiracji oraz z marzeniem o założeniu własnej cukierni. Początkiem realizacji tego planu była praca w autorskiej cukierni PJay CAKE gdzie rozwijałam swoje umiejętności kulinarne oraz byłam zaangażowana w budowanie PR i strategii komunikacji w social media. Wtedy odkryłam swoją kolejną pasję, którą stała się fotografia i interakcja z klientami za pomocą kanałów social media. Kolejna praca była już ukierunkowana na rozwój w kierunku marketingu internetowego. Swoje cele częściowo realizowałam jako asystent działu marketingu, a następnie w pełni rozwinęłam jako młodszy analityk w agencji digitalowej. Połączenie pracy analitycznej, analizy zachowania klientów oraz śledzenia działań konkurencji stało się moim sposobem na życie.

Jestem ambitna, pomysłowa, pełna zapału do pracy a jednocześnie bardzo zorganizowana. Pracę w grupie potrafię umilić uśmiechem na twarzy, poczuciem humoru, a także uraczyć owocami mojej pasji, którą jest wypiekanie słodkości.”

Potwierdzam wszystko!

Natalia przywitała cały nasz dział przepysznymi, własnoręcznie popełnionymi ciastami. Już niedługo zobaczycie wyniki jej pracy tak te bardziej “oficjalne” (wiecie gdzie…), jak również te, którymi dzielimy się z Wami na naszym blogu.

Więcej informacji o zawodowych krokach Natalii znajdziecie na Jej profilu Linkedin.

Natalia, cały dział trzyma kciuki!

PS. Zdradzę Wam małą tajemnicę… Natalia podróżuje – kto zgadnie gdzie Jej obecnie szukać?

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *