MTV społecznie

To, że serwisy społecznościowe rozdają internetowe karty nie podlega większej dyskusji. Sukces Facebooka, MySpace czy naszej, polskiej Naszej-Klasy rozbudzają wyobraźnię ludzi z świata całego.

Każdy chce dorwać się i zatopić swe programistyczno-biznesowe kły w społecznościowym torcie. Chwytliwe hasło WEB 2.0 3.0 w każdym wydaniu wywołuje ciary na plecach.

Koniec wstępu.

Była sobie kiedyś fajowa stacja muzyczna. Zwała się trafnie muzyczną telewizją – w lengłydżu to było jakoś MTV. Była… Teraz możesz tam zamiast muzyki słuchania podglądać nastolatków co się z mamami innych nieletnich umawiają, co się tam… nieważne.

Słabo jest.

Panowie i Panie stamtąd pewnie o tym wiedzą. Więc “dalejże zróbmy serwis społecznościowy” powiedzieli na naradzie jakiejś i…:

No i zrobili… Nawet myślałem (jako znany miłośnik posiadania konta wszędzie) coby się zarejestrować, ale jak zobaczyłem formularz z tysiącem pól to mi się jednak jakoś słabo zrobiło…

Potem nawet chciałem coś tam zrobić więc po staremu “Home” cisnę i juz wtedy przeniosło mnie… gdzieś… nawet mi się nie chciało myśłeć gdzie. I ten Flash… za duuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżooooooooooo.

Słabo jest z MTV – pisałem już to?

Join the Conversation

2 Comments

 1. Ech, widzę, że mój komentarz się nie pojawił (pisałem go wczoraj i podczas wysyłania siadł mi modem).

  I ten Flash… za duuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżooooooooooo.

  To jest dla mnie wystarczający pretekst, żeby nie odwiedzać tej strony.

  Społecznościówek ostatnio powstaje bardzo dużo, ale jeśli nie wnosi ona nic nowego, to IMHO dodawanie jej jest bez sensu. Z tej ogromnej ilości tak naprawdę wybiło się tylko kilka serwisów.

 2. Teraz już jest.

  Właśnie, mnie osobiście flash odrzuca strasznie, a kolejna społeczność, którą nic nie łączy to bezsens.

  Wczoraj rozmawiałem ze znajomym, że więcej społeczności jest w forach dyskusyjnych niż tych wielkich waszych-klasach.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *